![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
У Черняхівській дитячій бібліотеці працюють два відділи з обслуговування читачів: дошкільного та молодшого шкільного, а також середнього шкільного віку.
Діти зазвичай відвідують бібліотеку із батьками чи вихователями продовженого дня, а також приходять самі. Протягом тижня бібліотеку відвідують від вісімдесяти до ста дошкільнят і молодших школярів, а також більше ста дітей і підлітків середнього шкільного віку.
Найбільше читають художню літературу. Менші люблять казки, підлітки – пригодницьку літературу й фантастику. Останнім часом цікавляться творами з історії України.
Бібліотеку відвідує більше учнів Черняхівської школи, ніж гімназії.
Що стосується нових надходжень, то для підлітків мають оповідання, енциклопедії та історичні романи. Для молодших читачів – казки, вірші, прозу, загадки.
Крім цього всього, бібліотека отримує періодичні видання для дітей: газети й журнали.
Останнім часом діти все більше й більше читають книги в електронному вигляді. Але ніщо не замінить дитині спілкування зі справжньою книгою, у якій пахне кожний листочок, ніщо не замінить спілкування з бібліотекарем.
Тож Черняхівська бібліотека запрошує дітей у царство книг – світ мудрості.