![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Найбільша в районі Черняхівська гімназія зустріла першовересень, як завжди, яскраво й потужно. Сонячні усмішки дітей, педагогів, батьків… Щирі напутні слова директора гімназії Миколи Сироїда, почесного громадянина Черняхова Анатолія Залізка, гостей свята.
Хвилююча музика, висока поезія. Вручення грамот і нагород, зокрема грошових премій від народного депутата України Павла Дзюблика трьом найкращим гімназистам як нагадування про те, що знання – це не просто високі матерії, а й шлях до добробуту.
Попереду в усіх не лише труди в галузі інтелектуально-духовній, а й робота із вдосконалення матеріально-технічної бази навчального закладу: чекає на якнайшвидшу реконструкцію дах гімназії, на часі її утеплення. Проекти вже є. В їхній реалізації, як завжди, активно допомагатиме народний депутат України Павло Дзюблик. Тим більше, що здобутки в цьому напрямку цьогоріч вагомі: за активної участі народного обранця остання цільова субвенція із держбюджету Черняхівщині склала майже 5 мільйонів гривень. Це кошти в першу чергу «освітянські»: на реконструкцію та термомодернізацію будівель Андріївської й Вільської шкіл, Жадьківського колегіуму, Видиборського ліцею інформаційних технологій, даху Черняхівського дошкільного навчального закладу №5 і даху Дівочківської школи. А з державного фонду регіонального розвитку виділено більше шести мільйонів гривень на добудову Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів і більше 4-х мільйонів на реконструкцію будівлі Високівської гімназії.
Тож віриться, що в умовах підготовки та проведення освітніх реформ Черняхівська гімназія ще більше зміцнить свої позиції, як і належить одному з флагманів освіти Черняхівщини.