![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталася 19 грудня близько 20.30 у с. Велика Горбаша Черняхівського району. У результаті наїзду автомобілем травм зазнав 21-річний місцевий житель. Поліція встановлює особу водія та просить усіх, хто володіє інформацією щодо події, надати її слідству.Нині відомо, що водій невстановленого автомобіля, ймовірно марки ВАЗ, рухаючись центром населеного пункту у напрямку с. Троковичів, здійснив наїзд на пішохода. Місце дорожньо-транспортної пригоди керманич відразу залишив, поїхавши геть.
Унаслідок ДТП пішохід, 21-річний місцевий житель, отримав травми та був доставлений до Черняхівської райлікарні.
Нині поліцейські встановлюють особу водія автомобіля – учасника ДТП та з’ясовують усі обставини події.
Шановні громадяни, якщо ви були очевидцем цієї дорожньо-транспортної пригоди, проїздили повз і маєте записи з відеореєстратора або володієте інформацією щодо обставин події, просимо звернутися до Черняхівського відділення поліції за адресою вул. Шевченко,10 або за телефонами (04134) 4-14-05 чи 102.
Черняхівське відділення поліції