![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У Черняхівській школі активно готуються до нового навчального року, зокрема монтажники складають нові меблі в нових навчальних кабінетах. Про це повідомляє шкільний сайт http://cherniakhiv-school.edukit.zt.ua .
Монтажники працюють надзвичайно сумлінно, розуміючи, як довго чекали всі належних умов навчання.
У нове приміщення з новими меблями. А нова вивіска з новою адресою вже на місці. Адміністрація школи виготовила її чи не найпершою після перейменування вулиці Калініна. Тож тепер Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів знаходиться за адресою: вул. Івана Франка, 14.