![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Наприкінці червня на базі комунального позашкільного навчального закладу «Обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Житомирської обласної ради відбулася 1 обласна виставка-конкурс дитячого малюнку «Чарівний пензлик», в якій взяли участь понад 70 учасників у складі 13 делегацій з 11 районів та 2 міст Житомирщини.
Учениця 10 класу Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Наталія Качура стала переможницею в номінації «Знай і люби свій рідний край». Наставник юної художниці – Надія Кулаківська.
Дівчина нагороджена дипломом першого ступеня. Її робота називалася «Українські лелеки».