![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Житомирська обласна державна адміністрація провела тендер та закупила 12 шкільних автобусів. Зокрема новий шкільний автобус отримала і Черняхівська загальноосвітня школа I-III ступенів.Розпорядження голови Житомирської ОДА №132 «Про розподіл та передачу шкільних автобусів» 19 квітня опублікований на сайті облдержадміністрації.
Автобуси придбані на засадах співфінансування (не більше 70 відсотків – за рахунок залишків освітньої субвенції з обласного бюджету, не менше 30 відсотків – за рахунок коштів місцевих бюджетів).
Загальна сума за 12 автобусів склала 18 млн 765 тис. грн.
http://www.zhitomir.info/