![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
У зв’язку з загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину Черняхівське бюро правової допомоги призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги і повністю переходить на надання правових послуг дистанційно. Щоб отримати правову консультацію:
напишіть на нашу електронну пошту: cherniakhivske@legalaid.zt.ua
зателефонуйте на номер центру: (063) 410-42-00.
Небхідні документи можна залишити в скриньці для кореспонденції, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Гагаріна 47.
Правову консультацію можна також отримати:
зателефонувавши на безкоштовний номер системи БПД 0 800-213-103
поставивши запитання в месенджер ФБ-сторінки: https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/
поставивши запитання на Інстаграм-сторінці системи БПД https://www.instagram.com/ualegalaid/?hl=uk ✅ прочитавши правову інформацію на телеграм-каналі «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaid та обговоривши її у нашому чаті – https://t.me/ualegalaidchat ✅ скориставшись правничою вікіпедією WikiLegalAid – https://wiki.legalaid.gov.ua Пам’ятайте, що карантин — це не перешкода для отримання правової допомоги від держави.