![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Просимо не виходити на вулицю без нагальної потреби,не відвідувати місця скупчення людей.Під час перебування на вулиці радимо одягати захисні маски та зберігати дистанцію між людьми не менше 2 метрів та дотримуватись заходів особистої гігієни.Подбайте про рідних і близьких людей літнього віку,забезпечивши їм їх усім необхідним,аби їм не доводилось виходити на вулицю.
Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширення коронавірусної інфекції.!
Пам’ятайте,відповідальність рятує життя!