![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
У Черняхівській гімназії відбулася акція «Маскувальна сітка для АТО». Участь у ній взяли учні Черняхівської гімназії. Вони доклали чимало зусиль, щоб підготуватися до робіт із плетіння сітки. Вплітали в сітку смужки з тканини, яка була пофарбована в зелений колір.
Акція триватиме протягом двох днів. Кожен учень, який брав участь в заході, плів сітку із надією про мир та світле майбутнє. Всі сподіваються, що маскувальна сітка допоможе воїнам, які знаходяться на сході України.