![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Поліцейські встановили причетність 39-річного чоловіка до викрадення майна з оселі жительки с. Горбулів. У нього вилучили викрадене. Триває досудове розслідування.Повідомлення про подію надійшло до Черняхівського відділення поліції 15 травня. За словами 62-річної заявниці, з її будинку було викрадено мобільний телефон та гроші.
На місці події працівники слідчо-оперативної групи поліції з’ясували, що правопорушник потрапив до помешкання, відтиснувши вікно. Ймовірно, він помітив, як господиня пішла у крамницю, і скористався її нетривалою відсутністю. Загальна сума збитків склала 3,5 тисячі гривень.
Відомості про подію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) КК України.
У ході проведених заходів поліцейські зібрали докази причетності до правопорушення 39-річного жителя Радомишльського району. Чоловік раніше вже потрапляв у поле зору правоохоронців за вчинення майнових злочинів. Нині ж його розшукали та вилучили викрадений мобільний телефон. Свою провину він визнав.
Нині триває подальше досудове розслідування. відповідно юд чинного законодавства чоловікові може загрожувати від 3 до 6 років позбавлення волі.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
https://www.npu.gov.ua/