Черняхівські школярі та гімназисти побували в гостях у житомирських десантників

У вівторок, 12 грудня, у день 25-річчя 95-тої окремої Житомирської десантно-штурмової бригади, учні Черняхівської загальноосвітньої школи та Черняхівської гімназії відправилися на захоплюючу екскурсію до Повітряного десантного комплексу в Житомирі.

Цю поїздку заслужили найкращі школярі обох навчальних закладів, юні журналісти та діти, чиї батьки захищають Україну на її сході.

По приїзді делегацію юних зустрів помічник чергового частини, який виступив екскурсоводом та зумів яскраво й динамічно розповісти історію закладу і показати його розташування . Нам показали місця підготовки десантників для здійснення стрибка, навчальні майданчики з трьома смугами перешкод, які, за словами екскурсовода, хоч і виглядають незатійливо, але насправді є дуже виснажливим випробуванням, яке не зможе пройти звичайний пересічний без достатньої фізичної підготовки.

Школярів чекав і візит до музею, в якому цікаво й доступно розповіли про експонати із зони проведення антитерористичної операції, різновиди військово-транспортних гелікоптерів та літаків, технічні характеристики десантних парашутів, а також про повітряно-десантні війська Німеччини, США та Великобританії. Відвідувачі повністю поринули в розповіді помічника чергового частини, і кожен, напевно, захотів присвятити своє життя цій професії, яка уособлює силу, мужність і відвагу.

Школярам і гімназистам показали казарму, де проживають учні, і клуб військової частини.

Після знайомства з комплексом усі відправилися на презентацію книги Ярослава Марищенка «Україна у війні», яку він за вланим підписом подарував для музею школи.

  

Це дійство супроводжувалося концертом, де лунала цікава українська інтерпретація пісні «Група крові» гурту «Кіно», яка називалася «Не як у кіно» і тепло сприйнялася залом. Хвилююче пролунала пісня, присвячена пам’яті загиблих.

  

Перед військовиками виступила черняхівська школярка, юна співачка Анастасія Іванюха. Її виступ вподобала публіка і віддячила артистці щедрою порцією аплодисментів.

Тож поїздка була пізнавальною й живою. Кожен зробив висновок, що війна – це не те, чим варто гордитися, і наше покоління має зробити все, аби уникнути її.

Вікторія ПИСАРЕНКО, учасниця Школи журналістики

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 3,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
22 34 35 100_1507
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031