![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Наш земляк – воїн 26 окремої механізованої бригади Cергій Сівченко повертається з 10-денної відпустки в зону АТО. Черняхівські волонтери передали йому та іншим нашим бійцям солодощі й чай від приватного підприємця Ярослава Радзілевича та колективів Троковицького природничо-екологічного ліцею, Андріївської, Новопільської шкіл і відділу освіти.
Також юні троковчани передали на передову ляльок – мотанок, а всі загальноосвітні заклади зібрали й передали іграшки в дитбудинок Краматорська.
А перед Днем Незалежності України черняхівські волонтери відправили півтори тонни продуктів для 95, 30 і 54 бригад.