![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Волонтери Черняхівщини продовжують невтомно працювати. Так нещодавно жителі Пекарщини й Мокренщини зібрали для наших бійців більше двох тонн продуктів харчування: картоплі, моркви, буряків, капусти, жиру, сала, меду, консервації, сушки… Усе це працівники Черняхівського військкомату привезли в Черняхів, а житомирські волонтери невдовзі завезуть на передову – у Мар’їнку воїнам 28-ї окремої механізованої і розвідникам 54-ї бригад.
На прохання бійців колектив магазину «Калина» передав їм 100 пар шкарпеток і великий чавунний казан, колектив магазину будівельних товарів у приміщенні «Максі» – 10 метрів поліетиленової плівки, магазину «Електрон» – печиво, магазину «Міні-маркет» – каву, приватні підприємці Марія Авдійчук та Олександр Опанасенко – 10 кілограмів миючих засобів.
Жителі району ПМК, що в Черняхові, разом із приватним підприємцем Ольгою Шкільнюк передали посилку своєму сусідові – бійцю Володимиру Кухнюку. Священик Володимир Янчук із Головиного передав воїнам 10 пар взуття великих розмірів та 2 мішки сухих чаїв від головинців. Родини черняхівцівських волонтерів Шлапаків та Іваницьких – одяг, Олександр Гибало та родина Василя Малашевича – кошти на пошиття бандан.
Школярі Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Троковицького природничо-екологічного ліцею виготовили для воїнів обереги, а черняхівські гімназисти – доплели маскувальні сітки для 54-ї окремої механізованої бригади.
Волонтери Черняхівщини просять усіх допомагати фронту.