![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
28 грудня працівники й вихованці Черняхівського будинку дитячої та юнацької творчості презентували малечі цікаву казку «Новорічна потіха» – варіацію дійства про Червону Шапочку, сценаристом якого виступила Наталя Ковшевна.
Організовували свято та розважали публіку дорослі та юні актори й режисери: Валентина Бачура, Руслан Кулеша, Алла Костеренко, Анастасія Грищенко, Андрій Кирийчук, Олександра Кравченко, Марія Колядич, Катерина Вербич, Дарина Цимбалюк. Підбір фонограм та озвучення свята здійснив Сергій Бачура.
Яскраві декорації й талановита гра артистів створили святкову казкову атмосферу для вдячних глядачів – дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей району, яких зібрали на свято працівники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
Дітлахи разом із казковими героями та Дідом Морозом і Снігуронькою веселилися від душі: водили хороводи, брали участь у конкурсах, декламували вірші та отримували приємні подарунки від ТОВ «Аленруд», які вручив директор підприємства Андрій Маційчук.
молодці