![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Розпочався Кубок Житомирської області Пам’яті Героїв Небесної Сотні. Черняхівський район на цих змаганнях представляє ФК «Технічний ліцей». Директор клубу – Святослав Середюк, тренер – Петро Крисюк, капітан команди – Анатолій Стецюк, фінансову підтримку клубу здійснюють народний депутат України Павло Дзюблик та виконавчий директор ТОВ «Сі Ен Ай Україна» Сергій Григорчук.
Стартували черняхівські футболісти вдало. В одній шістнадцятій Кубку вибороли перемогу у ФК «Каменяр», яка представляє Олевський район. Матч відбувався 2 квітня в селі Жубровичі на Олевщині. Футбольним баталіям перешкоджав сильний вітер. Проте в напруженій боротьбі із потужним суперником ФК «Технічний ліцей здобув беззаперечну перемогу із рахунком 2: 0. Голи забили Максим Бабак та Дмитро Яковець.
Дмитро Яковець за день перед грою повернувся із війни на Донбасі, демобілізувавшись. До слова, в цій команді є ще один воїн світла – Анатолій Стецюк. Спасибі хлопцям і за героїзм на війні, і за радість спортивних перемог, яку вони нам дарують.
Наступна гра за Кубок Житомирської області Пам’яті Героїв Небесної Сотні відбудеться в Черняхові 9 квітня, в суботу, на стадіоні «Колос». Гратимуть команди ФК «Технічний ліцей» та «Каменяр». Початок – о 14.00