![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Відбувся заключний етап чергового туру Першої ліги Чемпіонату України з волейболу серед аматорів. У ньому черняхівський «Хорос» вкотре довів свою перевагу. Черняхівці перемогли уманський «Базис» із рахунком 3:2, а житомирську команду «Біоресурси» 3:1. Підтримує команду народний депутат України Павло Дзюблик.
Таким чинос ВК «Хорос» пробився до фіналу разом з іншими 5-ма найсильнішими аматорськими волейбольними командами України Першої ліги.
Фінальні змагання Чемпіонату України відбудеться в травні. Місце проведення змагань іще не відоме.
Директор ВК «Хорос» – Олександр Гибало, тренер – Сергій Терейковський.