![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Як відомо, нині відбувається Чемпіонат України з волейболу серед аматорів. Наші читачі вже знають, що черняхівська команда «Хорос», яка змагається в групі А, перемогла всі команди в першому турі, що проходив у Житомирі.
На днях відбувся другий тур чемпіонату в Умані. ВК «Хорос» також упевнено переміг обидві команди суперників: місцеву «Базис» і житомирську «Біоресурс». В обох іграх – 3:1.
Наступний тур Чемпіонату України в березні. Змагання відбуватимуться в Житомирі або Черняхові.
Нагадаємо, що тренером ФК «Хорос» є Сергій Терейковський, дирктором – Олександр Гибало, фінансова підтримка народного депутата України Павла Дзюблика і команди «КОНКРЕТНИХ СПРАВ».
«Кожен турнір, чемпіонат, змагання для команди – це колосальний ігровий досвід. Пишаюся тим, що ви показали гарний результат. Бажаю успіхів у майбутньому, здоров’я, сил і нових перемог», усі учасники команд показали високий рівень спортивної майстерності.