![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Не так давно в Черняхові почав працювати магазин «Твоя мобілка». Його власники кажуть, що відкрили його для того, щоб жителі нашого містечка завжди могли прийти і зробити гарний вибір телефона, павербанка, палок для селфі та інших корисних речей.
Власниця магазину Василина Бутрик каже: «Оскільки магазин називається «Твоя мобілка», то тут продають переважно мобільні телефони та аксесуари до них».
На моє питання про те, скільки покупців побувало в магазині з моменту його відкриття, каже, що не вели таку статистику, але з кожним днем відвідувачів стає все більше.
Магазин приваблює людей різними новинками.
Наприклад, ось Led лампи, а ось павербанк, щоб заряджати телефони, планшети чи інші гаджети в дорозі.
Власникам «Твоєї мобілки» подобається торгувати, тому що вони не тільки заробляють гроші, а й роблять все для того, щоб покупці мали швидкий доступ до телефонів, аксесуарів, колонок, щоб могли поповнити рахунок. Далеко не треба йти. Зайшли і все зробили швидко та якісно.
Учасником відкриття магазину були жителі і гості Черняхова. Всі, хто прочитав рекламу на сайті «Моя Черняхівщина», – школярі, бабусі й дідусі, всі бажаючі.
У магазині є безкоштовний вайфай без паролю. Будь- яка людина може прийти й користуватися ним для дзвінків, для інтернету, щоб у ютубі дивитися відео, скачувати програми.
Хороший магазин. Побільше б таких.
Класний магазин класна стаття тільки навіщо ви поставили лампу в кадр.
Все класно.