![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Не всі знають, що у Черняхові живе ослик. Звати його Санчо. Санчо – тварина з характером: якщо йому щось не подобається, може й фиркнути, а може і вкусити. Був випадок, коли він вкусив свого господаря: той потурбував ослика, коли тварина обідала.
Господарі Санчо зазвичай дають йому траву, овес і хліб. Апетит у нього дай Боже кожному: за два тижні він з’їв майже третину конюшини, що росла на городі.
Санчо ще маленький – йому менше року. Ослика батьки подарували своєму сину Микиті на день народження, і хлопчик був безмежно радий подарунку.
Разом із господарями Санчо живе на вулиці Куйбишева. Щоб дістатися до нього, мені довелося йти по доріжці, що пролягає понад місцевим струмком-каналом. Сусіди радо показують дорогу.
Якщо хтось хоче подивитися на рідкісну місцеву тваринку, необхідно з собою взяти трохи хліба, щоб Санчо радо вас зустрів.
Віталій Лук‘янчук