Черняхівці й новосілківці оберуть місце спорудження Меморіалу Захисникам України і Героям Небесної Сотні в Черняхові

Робитимуть вони це на громадських слуханнях 9 серпня, в середу. Слухання відбудуться в Черняхівському районному будинку культури. Початок – о 15.00.

До участі в проведенні громадських слухань оргкомітет запрошує жителів Черняхова та Новосілки, керівників Черняхівського району, депутатів Черняхівської селищної і районної рад, членів  виконкому селищної ради, громадських активістів, представників громадських організацій, районних організацій політичних партій, представників ЗМІ, волонтерів і, звичайно ж, у першу чергу – бійців війни з Росією на сході України та учасників революції Гідності.

На засіданні оргкомітету думки його учасників стосовно місця для Меморіалу розійшлися. Так голова «Бойового братства ветеранів АТО Черняхівщини» Юрій Коритко сказав, що члени цієї організації одностайно виступили за те, щоб меморіал постав на місці колишнього пам’ятника Леніну.

Усі інші члени оргкомітету не розділили цієї думки, мотивуючи свої рішення різними причинами, як-от: етичними міркуваннями (місце під пам’ятником ідолу не повинне стати місцем для Меморіалу Героям), архітектурними нюансами (Меморіал Героям повинен бути масштабним, приблизно таким самим, як пам’ятник Леніну, щоб вписатися в архітектурний ансамбль великої площі, що коштуватиме селищному бюджетові десятки мільйонів. То чи не краще віддати ці гроші бійцям та їхнім родинам?), наявним станом речей (біля цього місця вже існує відпочинкова зона, де на відгородженій території діти катаються на роликах і скейтах, іноді навіть роблять селфі на постаменті, що належав вождю трудящих).

Більшість оргкомітету пропонує встановити  Меморіал Захисникам України і Героям Небесної Сотні на місці рекламної площини перед приміщенням Райффайзен Банку Аваль та райспоживспілки. Він стоятиме паралельно з обеліском Слави, може мати такий самий розмір, як і цей пам’ятник борцям із нацизмом у Другій світовій війні, що символізуватиме наступність героїчних поколінь українського народу і створюватиме своєрідний архітектурний ансамбль. До того ж це місце є вигіднішим і для проведення тут різних патріотичних заходів (не заважатиме шум автівок).

Проте остаточне рішення про місце спорудження Меморіалу приймуть черняхівці й новосілківці під час громадських слухань у середу, 9 серпня. А поки що можете писати свої думки з приводу усього цього в коментарях.

Приходьте, не будьте байдужими – станьте активними членами громадянського суспільства.

До складу оргкомітету цих громадських слухань увійшли:

Бабицький І.В. – селищний голова, голова організаційного комітету;

Чечко В.В. – секретар виконавчого комітету селищної ради, секретар організаційного комітету;

Члени організаційного комітету:

Баранов М.І. – депутат селищної ради, голова постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку;

Біляченко П.А. – депутат селищної ради, голова постійної комісії з питань землекористування, охорони навколишнього природного середовища;

Гринь П.С. – депутат селищної ради, завідувач сектору культури райдержадміністрації (за згодою);

Долженко І.І. – голова Черняхівської районної ради ветеранів (за згодою);

Іваницька І.І. – ландшафтний дизайнер (за згодою);

Ковшевна Н.М. – член виконкому селищної ради, помічник народного депутата України П.Дзюблика.

Коритко Ю.В. – голова громадської організації «Бойове братство ветеранів АТО Черняхівщини» (за згодою);

Морозюк А.В. – завідувач сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації (за згодою);

Ніколайчук І.О. – депутат селищної ради, голова постійної комісії з питань освіти та культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення;

Ратушна Л.О. – депутат селищної ради, голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку;

Совсімова Л.М. – волонтер (за згодою);

Шлапак С.Г. – спеціаліст ІІ категорії селищної ради.

 

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

1 коментар to “Черняхівці й новосілківці оберуть місце спорудження Меморіалу Захисникам України і Героям Небесної Сотні в Черняхові”

  • Юрій Малашевич says:

    Було б непогано щоб у композиції героїв можна було б зобразити каску, саморобний щит та кубик бруківки в руці головної фігури пам’ятника Героям Небесній сотні.

Залишити коментар

Gallery
7 13 32
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031