![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Водохресне купання в Черняхівському ставку таки стало гарною місцевою традицією. Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир, який здійснив обряд освячення води, каже, що людей цього року було ще більше, ніж минулого. У момент освячення яскраво засіяло сонце, що додало всім гарного настрою.А кава із нової супер-машини Сергія Кальдіна, ароматний чай і солодощі від Павла Дзюблика й команди «Конкретних справ» його покращили ще більше.
Серед моржів були й досвідчені, такі як Микола Бутрик, Сергій Жук, Андрій Терещенко, Микола Федосєєв, майстер ефектних стрибків у воду Валентин Фещук, і ті, що прийшли зануритися вперше. Думаю, наступного року охочих скупатися в хрещенській воді стане ще більше, бо ті черняхівці, які просто спостерігали, дивилися на дійство з азартом і захопленням.
Акуратно вирізана членом керівної ради ЧРГО «Україна – це МИ» ділянка для купання, уважне чергування еменесників сприяли безпеці людей. А світлини фотохудожника Олександра Осадчука залишаться усім нам на добру згадку.
Нехай же такі гарні колективні заходи додають усім здоров’я і гарного настрою.
Це свято Богоявлення,Хрещення Господнє,добре перед купанням помолитися в церкві,набрати свяченоі води ,окропити оселю,напитися для душі та здоров’я тіла.