![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
На Водохреща вода має очищаючий характер і несе здоров’я людині, впливає на глибину її душі. Про це добре знають черняхівці. Тому вони 19 січня прийшли на свій Йордан – Черняхівський ставок.
Воду ставка освятив отець Роман. Він зазначив, що хрещенська вода несе оновлення і силу жити по-новому: краще, без гріха і зла.
Святкові заходи цього дня, як завше, організували активісти ЧРГО «Україна – це МИ» та команди «Конкретних справ» і, звичайно, народний депутат України Павло Дзюблик.
Велика ополонка у формі хреста, смачна рибна юшка, комфортні умови для переодягання у наметі – ці клопоти взяли на себе Петро Крисюк, Сергій Дзюблик, Андрій Нитюк та Ігор Іщенко.
Цього року бажаючих скупатися було як ніколи. Вистачало і глядачів, які наважаться – таки пірнути в хрещенську воду. Але вже наступного року.