![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Про це говорить керівник підрозділу риболовлі цієї громадської організації, член її керівної ради Сергій Дзюблик.
Він зазначає, що останнім часом почастішали випадки неправомірного вилову риби: рибалки не ловлять на одну вудку з одним гачком (була така домовленість), а користуються спінінгами чи навіть сітками.
Сьогодні керівництво ЧРГО «Україна – це МИ» разом із черняхівськими правоохоронцями примусили покинути береги Черняхівського ставка групу житомирян, котрі рибалили зі спінінгами і поводилися нахабно та неадекватно.
Тож зазначена громадська організація нагадує: під час нересту на берегах Черняхівського ставка дозволяється рибалити лише на одну вудку з одним гачком. Жодному з порушників не вдасться уникнути покарання