День Знань на Черняхівщині – свято, яке гуртує

Школярі, гімназисти і ліцеїсти вже сіли за парти і старанно працюють, здобуваючи нові знання. Цілий рік зігріватиме їм серця спогад про вересневе сяйво Дня Знань. Зміцнілі за літо хлопчики й дівчатка, змужнілі юнаки і розквітлі дівчата раді, що знову разом. Мудрі посмішки педагогів і їхній незборимий оптимізм… Горді своїми чадами й водночас схвильовані батьки… Чи буває свято, краще за це?

IMG_4518

Чи бувають на цьому святі зірки, яскравіші за першокласників? Питання риторичне. Вони – герої дня. На них – найбільші надії і сподівання. Їм – подарунки. І в першу чергу усім – від народного депутата України Павла Дзюблика. Подаровані щиро, бо від батька трьох дітей, педагога за освітою й законотворця, який захищає інтереси освітян та їхніх учнів.

Набори “Для навчання грамоти й лічби” вручили помічники й представники Павла Дзюблика першачкам усіх шкіл району, як і округу загалом. Ця яскрава наочність допоможе дітлахам вчитися легко й радісно.

Такі свята потрібні, як повітря. Навіть тоді, коли над Україною далеко не мирне небо. Вони надихають. І не тільки учнів. У першу чергу – вчителів і батьків. Бо є для кого жити й працювати.

1зош

Народний депутат України Павло Дзюблик, голова райдержадміністрації Анатолій Підлісний, заступник голови райради Олександр Гибало, заслужений працівник культури Василь Капустін, голова батьківського комітету Ірина Ніколайчук та інші поважні дорослі люди у День Знань в Черняхівській школі по-доброму заздрять школярам: самі б охоче сіли за парти, адже навчання – це насолода. Та ще й у найновішій і найкращій школі області, якою керує неперевершена Галина Шлапак.

2 Черняхівська гімназія

Депутат районної ради Наталія Ковшевна і головний лікар Черняхівського територіального медичного об’єднання Віталій Миколайчук вітають дітей, їхніх батьків і педагогів з початком подорожі в Країну Знань. Після цього вручать кожному першокласнику набір “Для навчання грамоти й лічби” від Народного депутата України Павла Дзюблика.

3 Видибор

Набори для навчання першокласникам Видиборського ліцею інформаційних технологій вручає депутат шести скликань районної ради, директор ПАФ «Дружба» Іван Бовсунівський. Найменші учні ще не можуть усвідомити до кінця важливості моменту, але нехай цей факт стане символічним: хай усі ці діти будуть у житті такими ж успішними і небайдужими, як Іван Павлович.

4 Забріддя

Забрідських першокласників порадувала подарунками-наборами для радісного навчання громадська активістка, сестра воїна – героя Романа Власюка Леся Піонтківська. В її серці живе надія, що ці діти, як і її власні, зростуть справжніми патріотами.

5 Селець

Нехай у Селецькій школі на святі Першого дзвоника було поки що лише двоє першокласників, зате які красені! Подарунки від команди Павла Дзюблика вручили їм представники народного депутата України Юлія Крисевич та Мальвіна Кириченко.

6 Троковичі

Громадський активіст Анатолій Мельниченко не так давно і сам закінчив Троковицький природничо-екологічний ліцей. І тепер він у його стінах – бажаний гість. Та ще й і з корисними й цікавими подарунками для першачків. Нехай молоде покоління зростає розумним і небайдужим.

7 Горбулів

У ті хвилини, коли тобі, як дорослому, по черзі тиснуть руку горбулівський сільський голова Петро Радченко, директор Горбулівської школи Сергій Кравченко і молодіжний лідер Богдан Радченко, – то розумієш, що ти не просто першокласник, а нащадок славних лицарів рідного краю.

8 Селянщина

Це дуже символічно: сьогодні директор ТОВ “РЕСУРС ТРЕЙДИНГ УКРАЇНА” Олександр Колесник вручає селянщинським ліцеїстам подарунки, первачкам – навчальні набори, а невдовзі розпочинає проект матеріально –фінансової підтримки цього навчального закладу. А як же інакше? Бізнес повинен бути соціально відповідальним.

9 Дівочки (2)

Дівочківська школа багата на прекрасних дітей, чудових учителів і гарні традиції. Є проблеми з самою будівлею навчального закладу. Але вони впораються: не даремно ж на святі Знань стоять пліч-о-пліч – сільський голова Віктор Сич, директор школи Олена Швенко і представник соціально відповідального бізнесу – приватний підприємець Андрій Терещенко, який вручив першачкам набори “Для навчання грамоти й лічби” та подарунки.

9 Дівочки

Дівочківські розумники й розумниці.

10 Андріївка

Ось так в одному строю на святі Знань в Андріївській школі українці різних поколінь, об’єднані ідеєю служіння Малій Батьківщині: керівник приватного підприємства « Жерм» Руслан Трояченко, очеретянський сільський голова Людмила Колесник, методист районного відділу освіти Надія Кирийчук, директор Андріївської школи Валентина Собченко, молодь.

11 Андріївка

Ну і як же без подарунків першачкам? Тим більше з рук шанованих гостей Руслана Трояченка й Людмили Колесник.

12 Вільськ

Ну, а найдопитливіші першокласники все-таки у Вільську: не встигли отримати навчальні набори з рук приватного підприємця й місцевого активіста Андрія Коломійця, як відразу почали їх вивчати. Таким завжди щастить в Країні Знань.

13 Головине

Дуже милі, як і їхні вчителі, головинські першокласники вже уміють гарно гуртом сфотографуватися  з подарунками в руках, які їм вручив представник народного депутата України Павла Дзюблика, учасник АТО, спеціаліст ПАТ «Головинський граніт» Віталій Рудюк.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (6 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
17 dsc09698 100_1508 100_1617
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930