![11 11](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
«Сільські діти повинні зростати не в гірших умовах, ніж міські, – каже депутат Черняхівської районної ради, конкретносправівець Андрій Терещенко, – думаю, навіть у кращих. Дітей у сільських дошкільних навчальних закладах не так багато. То хіба ми разом із державою та місцевим самоврядуванням не створимо їм комфортних умов для ігор, навчання, розвитку?».
Депутат є представником соціально відповідального бізнесу, тому завжди радо відгукується на прохання дівочківців, зокрема завідувачки садочку Валентини Деркач. Ось і цього разу Валентина Антонівна звернулася до депутата, якого в селі уже вважають своїм.
Дівочківський сільський голова Віктор Сич каже, що столики і стільці – це саме те, що потребували в садочку останнім часом найбільше.
Дівочківці вдячні Андрію Терещенку за постійну допомогу.