![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Небеса не жаліють снігу для жителів Черняхівщини і для села Дівочки зокрема. Для дітей це неабияка радість: гра в сніжки, ліпіння сніговиків… Проте для дорослих надмір снігу – це додаткові проблеми. Почистити від нього вулиці у багатьох населених пунктах району не так просто.
Звісно, це справа місцевого самоврядування. Не залишаються байдужими у цій практичній справі і депутати Черняхівської районної ради. Зокрема один із них – приватний підприємець Андрій Терещенко. Він організував роботу снігоочисної техніки і оплатив її роботу. Дівочківський сільський голова Віктор Сич виступив у цій справі своєрідним штурманом: весь час був у кабіні тракториста, скеровуючи його роботу.
Дівочківці дякують своєму депутатові у райраді, а також сільському голові за оперативну роботу в боротьбі зі стихією.