![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
«Державна служба зайнятості – помічник у професійному самовизначенні» – під таким гаслом 27 лютого відбулася зустріч фахівців Черняхівського районного центру зайнятості з учнями старших класів Вільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Під час профорієнтаційного заходу діти отримали інформацію щодо важливості правильного вибору професії, основних правил та формул, яких слід дотримуватися, ознайомилися з послугами, що надає служба зайнятості, пройшли психодіагностичне тестування. Також для майбутніх випускників була організована професіографічна екскурсія до Черняхівського районного військкомату.
Загалом з початку 2018 року фахівцями Черняхівського районного центру зайнятості було проведено 5 профорієнтаційних заходів для учнів 8-11 класів Вільської об’єднаної територіальної громади.
Черняхівський районний центр зайнятості