![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Перше червня – День захисту дітей в Україні, як і в понад 30-и країнах світу. Усі діти повинні бути захищеними й щасливими. У наші ж дні – найперша увага в Україні дітям героїв, особливо ж синам і донькам тих лицарів, котрі віддали свої життя в борні з російським окупантом або нині перебувають у полоні. Таких на території районів Житомирщини, якими опікується народний депутат України Павло Дзюблик, – дев’ятнадцятеро.
Живуть вони і на Черняхівщині.
Сьогодні народний депутат і його помічники провідали всіх дітей та їхніх матерів. Спілкуються з цими родинами не лише на свято: на першому місці – вирішення нагальних проблем. У багатьох – із житлом.
Малеча була рада солодощам, а жінки – спілкуванню. Воно обов’язково стане результативним. Лише тоді подвиг героїв не буде марним.