![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
На базі Черняхівської гімназії відбулося відкриття районної Спартакіади школярів 2015-2016 навчального року. За підсумками 2014-2015 навчального року команда Дівочківської школи нагороджена кубком та дипломом за ІІ місце у заліку серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів.
Гарним сюрпризом для вихованців закладу став подарунок від директора фірми «Нива-Експо», депутата районної ради Андрія Руденького – 10 найкращих спортивних комплектів жовто-блакитного кольору. Отримавши такий подарунок, вони націлені були лише на перемогу.
У запеклій напруженій боротьбі юнаки у змаганнях з волейболу вибороли І місце, а дівчаткам Дівочківської школи серед команд загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів не було рівних: вони впевнено вибороли І місце у змаганнях з волейболу.
Кращими гравцями було визнано: Вербича Вадима (9 клас), Тишкевича Миколу (9 клас), Клинчука Олександра (9 клас), Будзінську Світлану (9 клас), Нікітчук Ірину (9 клас), Хробуст Наталію (9 клас).
Девізом кожного учасника стали слова: «Найвищий рекорд – здоров’я, найбільша перемога – перемога над собою».