![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
4 листопада Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир у храмі на честь Почаївської ікони Божої Матері у Черняхові відслужив ранкову заупокійну літію за спочилими у Бозі нашими прабатьками і батьками та всіма рідними, друзями та близькими, що відійшли у вічність. А також українськими воїнами, які віддали свої життя у наш час в обороні своїх рідних, близьких та святої української землі від новітніх московських ординців.
У молитві до Господа Бога владика Володимир просив прощення всіх земних провин, допущених з висланої волі чи під примусом небіжчиками, дарування їхнім душам вічного спокою та життя у піднебессі.
У своєму повчальному слові до вірних архіпастир розповів про Дмитрівську суботу, зазначив, що тільки так ми можемо показати рідним, які на небесах, свою любов до них. І що більше живих родичів молитимуться, то більше благодаті отримає душа небіжчика.
Віряни принесли милостиню – продукти: хлібобулочні вироби, цукор, солодощі, фрукти. Хліб – символ Христа, цукор – прагнення, щоб таким же солодким було життя покійних у Царстві небеснім. Владика Володимир зазначив, що значну частину цих пожертв віддадуть хворим у Черняхівську районну лікарню.