![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Троковчанин Дмитро Володимирович Мамрай народився 1983 року.
Коли розпочалася російсько-українська неоголошена війна, Дмитро разом із друзями – житомирянами почав активно допомагати необхідними речами бійців. Купував рації, біноклі, нічні ліхтарики, розгрузки, металеві фляги. Як патріот не міг спостерігати довго, як інші захищають незалежність і цілісність держави – сам теж пішов воювати.
Служив у 54 окремій механізованій бригаді. Місце дислокації – Донецька область. На передовій із побратимами дали обіцянку: «Не здаємось і йдемо до перемоги! Ми не складемо зброї! Україна понад усе!»
Удома на Дмитра чекали дружина і двійко діток, за якими дуже сумував на фронті. Згадувалися слова мами із пісні: «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину».
Під постійними обстрілами, у холодних окопах завжди гріла думка про найрідніших. Морально підтримували дитячі малюнки та листи.
Дмитро каже: «Відчували біль за свою Україну, ми зрозуміли – хто ми … І ми, воїни, відчуваємо гордість за свою країну».
Зараз Дмитро демобілізований, працює в Житомирській міській раді, у відділі архітектури та будівництва. Бере активну участь у справах громадської організації «Бойове братство ветеранів АТО Черняхівщини». Дмитро впевнений: у нас найкраща країна і найкращий народ.
Людмила СОВСІМОВА