![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
31 березня до Черняхова з концертом завітала славнозвісна академічна хорова капела «Орея». Концерт хору такого рівня – це рідкість для нашого містечка. Він відбувся в Черняхівському районному будинку культури.
Дійство складалось із двох відділень. У першому- капела виконувала пісні українських авторів :”Ой на горі два дубочки”,”Тече вода у синє море,”Діва Марія, “Ой дівчино красна”, «Ой ходять пави»,”Не стій, вербо, над водою”. Дуже чуттєво колектив виконав пісню “Засвічу свічу”.
А у другому відділенні концерту “Орея” виконувала пісні іншомовні : “The fight of the Bumble”,”Arioso” та інші.
Бажаючих відвідати концерт було не дуже багато. А ті, хто таки прийшов, бурхливими оваціями та вигуками ” Браво” сприймали кожний твір. І не даремно, бо спів цього колективу поправу можна назвати божественним: це велике розмаїття голосів, тембрів та колосальна праця.
На завершення академічна хорова капела «Орея» душевно виконала Духовний Гімн України. Глядачі в залі слухали його стоячи.
Всі присутні залишали концертну залу у піднесеному настрої .