![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
На 29 жовтня 2017 року Верховною Радою України призначено перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів.
З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Черняхівської райдержадміністрації просить Вас перевірити свої персональні дані в базі Реєстру виборців.
Це можна зробити за допомогою Інтернету, зайшовши на офіційному сайті ЦВК у розділ “Державний реєстр виборців” та зареєструвавшись у закладці “Особистий кабінет виборця”. А також, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців, що знаходиться за адресою: смт Черняхів, вул. Майдан Рад, 1 районна державна адміністрація (І поверх, праве крило, каб.№ 22).
Особливо це стосується виборців:
При зверненні до відділу необхідно мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – документ, що підтверджує ці зміни.
Прийом громадян у відділі здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 8.00 год. до 17.00 год. Обідня перерва: з 13.00 год. до 14.00 год. Телефон для довідок 4-82-92, 4-16-58.
Просимо виборців своєчасно перевірити свої дані в Державному реєстрі виборців та не втратити свого конституційного права.
http://chernyakhiv-rda.gov.ua/