![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
До першого класу Зороківського козацького ліцею пішла донька героя Олександра Фурмана Марина. На повернення її тата додому надіється вся Черняхівщина.
Вона пішла саме до того навчального закладу, де виховують справжніх козачок і де діти стають достойними своїх батьків – патріотів. Їх у першому класі буде дев’ятеро – майбутніх юних джур.
Разом із мамою Ольгою дівчинку до ліцею повели працівники військового комісаріату, волонтер Людмила Совсімова і побратими Олександра Фурмана воїн – герой Олександр Тарнавський із Забріддя та Геннадій Зубрій із Трокович.
Дитина рада була подарованому ними ранцю зі шкільним приладдям, гостинцями й дівчачими прикрасами. Всім було світло й затишно того ранку: з такими батьками, й такими дітьми Україну не здолати.