![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Знову побував на передовій голова Малинського осередку громадської організації «Долоні життя» Юрій Мельник. Завіз нашим бійцям харчі, запчастини і ще багато чого потрібного.
Цього разу здійснити поїздку йому допомогли наші земляки: керівник сільськогосподарського фермерського господарства «Шателюк» Іван Шателюк та спеціаліст господарства Юрій Матвійчук, завдяки яким автівка волонтера отримала нові запчастини. Про пальне для автомобіля потурбувався директор Пекарщинського кар’єру Олександр Колесник.
Допомагаймо нашим на передовій, адже війна, на жаль, триває.
Вікторія ПИСАРЕНКО