![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Тяжко захворіла одна з кращих спортсменок Черняхівщини, улюблена вчителька багатьох поколінь школярів, талановитий тренер Неля Миколаївна Сус. Діагноз -множинна мієлома (рак кісткового мозку). Для лікування потрібні великі кошти.
Згуртуймося для спільної справи, адже на Нелю Миколаївну чекають учні й колеги, діти, внуки, рідні. Допоможімо одужати прекрасній людині, невтомній трудівниці, чудовому фахівцеві.
Кошти просимо перераховувати на картку доньки – Євгенії Миколаївни Сус у ПриватБанку: 5168 7572 9056 5698. Можна передавати гроші і колегам Нелі Миколаївни по Черняхівській гімназії.