![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Маленький Максим був звичайною дитиною, яка так сильно чекає на свій одинадцятий день народження. Але два місяці тому в хлопчика почали боліти кістки, а 9-го червня на тілі почали з`являтися синці.
Мама Максима звернулася до Ємільчинської лікарні. Хлопчик пробув там два дні. Лікарі направили дитину в обласну лікарню. Там поставили діагноз – гострий лейкоз. У Максима стався інсульт – крововилив у мозок. Зараз хлопчик перебуває у комі на штучному диханні. Хвороба прогресує щодня.
Для сільської родини зібрати велику суму коштів – це нереально.
Лікарі запевняють: терміново потрібні донори тромбоцитів із другою позитивною групою крові.
Якщо Вам не байдужа доля цього хлопчика та ви хочете йому допомогти, зверніться в Обласний Центр Крові міста Житомира на вулицю Кібальчича, 16. Центр працює із 8-ї години ранку.
Кошти ви можете перерахувати на особистий рахунок рідної сестри Максима – Трохимчук Катерини Миколаївни – 5168755526360975.
Телефонувати можна за номером +380967600802.