![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Наприкінці грудня минулого року у Пісках загинув боєць 93 бригади Володимир Кудрявцев. У нього залишилося шестеро молодших братів та сестер, які готові прийняти від земляків допомогу одягом та взуттям.
Сестри 20, 19, 18 і 16 – и років. Брати 22, 11 і 3-х років.
Одяг і взуття можна приносити у приймальню народного депутата України Павла Дзюблика (райдержадміністрація, перший поверх) або надсилати поштою: Житомирська область, Черняхівський район, с. Жадьки, Кудрявцевій Марії Миколаївні (0976525015). Можна «Новою поштою» в Черняхів (відділення №1).