![5 5](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
Той, хто їздить до Києва через Коростишів, зумів відчути на собі всі «переваги» такої мандрівки ділянкою автошляху, який проходить через Сліпчиці. Великі калабані в асфальтному покритті примушують водіїв маршруток, автівок і автобусів щоразу гальмувати, об’їжджаючи їх. Якщо ж замешкався – готуйся підстрибувати й трястися.
Тому жителі Черняхівщини, особливо ж Сліпчиць, зверталися про допомогу в ремонті дороги в різні інстанції. Нарешті звернулися до народного депутата України Павла Дзюблика. Реакція не забарилася – «Черняхівський райавтодор» здійснює ремонт частини автомагістралі Майдан Копищанський – Коростишів – Котлярка.
Майстер цієї організації Олег Логвинчук в розмові із заступником голови Черняхівської районної ради Олександром Гибалом та помічником народного депутата України Павла Дзюблика Наталією Ковшевною зазначив, що усі 6 тонн асфальту, виділені за сприяння народного депутата та заступника голови райради, будуть використані ефективно. Додав, що він та колеги сподіваються саме на цих посадовців, як і минулого року, в питанні виплати заборгованості із зарплатні. І головне – в питанні забезпечення роботою. Чекають іще асфальту для ремонту автошляхів.
Найближчим часом за сприяння народного депутата України Павла Дзюблика відремонтують автодорогу від Черняхова до Малина.
Дороги – це наша біда. Дуже дорого коштує їхнє будівництво.