![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Як пояснила консультант з комунікацій Офісу реформ у Житомирському РВ АМУ Світлана Прокоф’єва, «Книга успіхів» – це збірка коротких історій про те ,як децентралізація впливає на життя громад. У цьому випуску описано більше 80 кращих практик органів місцевого самоврядування. До збірки за ІІІ квартал увійшли 4 історії успіху з Житомирської області: запровадження сервісу електронних петицій Брусиліською селищною радою, збільшення бюджету Ушомирської ОТГ, модернізація класних кімнат шкіл Чижівської громади та придбання соціального житла у Миропільській ОТГ.