![26 26](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
Другого листопада, у середу, посадові особи Головного територіального управління юстиції у Житомирській області консультуватимуть громадян у Черняхівському бюро правової допомоги.
Час консультацій – з 10.00 до 11.00.
Напрямки, за якими консультуватимуть: питання, які стосуються здійснення нотаріальних дій; державна реєстрація актів цивільного стану; державна виконавча служба; державна реєстрація друкованих ЗМІ та громадських формувань.
Чекаємо на Вас за адресою: Черняхівське бюро правової допомоги
смт. Черняхів, вул. Шевченка, 4