ДИРЕКТОР ГОЛОВИНСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА НЕРУДНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В’ЯЧЕСЛАВ МАКСИМЧУК: «ПРАЦЮЙМО ДЛЯ ГОЛОВИНОГО РАЗОМ»

Він вірить у розвиток і процвітання рідного селища, розуміє бажання земляків жити в доглянутому, квітучому та сучасному селищі. І, я впевнений, знає, як це зробити. Бо коли керуєш одним із найкращих на Житомирщині професійно-технічним училищем як чітким і живим освітнім механізмом, де учні навчаються, відпочивають, живуть, харчуються, займаються спортом, – то робити багаторічний специфічний досвід надбанням громади – справа реальна. І він це робить, будучи членом виконкому Головинської селищної ради. Але про це згодом.

Народився В’ячеслав Максимчук у мальовничому селі Гальчині – передмісті Андрушівки, на берегах річки Пустохи, на землі з родючими чорноземами, густими лісами, блакитними ставками, серед доброзичливих людей.

Народився в сім’ї робітників: батько працював водієм, мама – в заготконторі. Батько хворів і рано помер, мама виховувала трьох дітей, В’ячеслав – наймолодший. Ким тільки не мріяв стати юний фантазер: від пілота літака до голови колгоспу. Певне, й не припускав, що на Черняхівщині є професійно-технічне училище і він колись стане його директором.
Закінчив природничий факультет Житомирського державного педагогічного інституту імені Івана Франка. Два роки працював на Андрушівщині вчителем біології і хімії, згодом п’ять років – заступником директора Сліпчицької школи.
Із 2003 року – заступник директора Головинського вищого професійного училища нерудних технологій, а з 2008 року – його директор.
Розповідає, що нині в училищі трудиться 110 працівників, із них – 53 педагогічні. Навчаються 373 учні та 76 слухачів вечірніх курсів.
Молодь здобуває професії тракториста – машиніста сільськогосподарського виробництва, машиніста автомобільного крана, кухаря, пекаря, муляра, маляра, електрогазозварника, водія автотранспортних засобів, слюсаря, штукатура, стропальника.
Випускники училища працюють на «Даніко», «Коростишівземінвесті», у будкомпанії «Київміськбуд», кафе «Роуд Рест» і «Чумацький шлях», у Мехколоні (Житомир), «Укрпрофігрупі» (Київ) та на багатьох інших підприємствах та в організаціях. Щороку випускники Головинського училища поповнюють колективи більш як сімдесяти підприємств Житомирщини.
Життя стрімко рухається вперед – і училище не стоїть на місці. Жорсткі умови конкуренції вимагають постійного вдосконалення закладу. А дружний колектив професіоналів училища, який весь час поповнюється креативними та відповідальними працівниками, його досвідчена адміністрація роблять усе, щоб успіхи множилися постійно.
Із гордістю розповідає В’ячеслав Володимирович про відкриття навчально-практичного центру «Зварювальні технології», проведення заключного етапу Всеукраїнського конкурсу з професії «Пекар», акредитації з підготовки фахових молодших бакалаврів із двох спеціальностей – «Інженерна механіка» та «Обробка природного каменю», благоустрій території, заміна близько 80 відсотків вікон на металопластикові за кошти закладу.
У планах – створення науково – практичного центру «Експлуатація та обслуговування ДБМ», створення центру освіти дорослих, ліцензування нових професій «Водій навантажувача», «Тістороб», «Машиніст екскаватора одноковшового».
Училище відчуває себе частиною Головиного і на чолі зі своїм директором – членом виконкому селищної ради постійно допомагає з благоустроєм населеного пункту, бере участь у загальноселищних заходах. Мріє про цілодобове водопостачання Головиного, благоустрій місцевого парку, стадіону та вулиць, організацію повноцінного дозвілля для молоді, ремонт гімназії, адресну допомогу тим, хто цього потребує, пошук нових джерел наповнення бюджету.
Підтримує В’ячеслава Максимчука його родина – дружина Вікторія – викладач Гололвинського ВПУНТу, донька Дарія – учениця 10 класу Головинської гімназії, старший син Олександр, який закінчив Київську політехніку і працює в «Comfy».
В’ячеслав Володимирович балує рідних та друзів власноруч вирощеним виноградом, адже давно захоплюється садівництвом.
Ніколи не стоїть на місці, показуючи приклад своїм колегам, учням і власним дітям. Тож навчається в аспірантурі Університету менеджменту освіти за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”.
Вважає, що головинці заслуговують на краще й комфортніше життя в своєму рідному селищі і вірить, що так воно і буде. Переконаний, що запорукою цього стане небайдужість і громадянська активність кожного головинця.
Руслан КОЖЕДУБ
1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
7 15 34 100_1020
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031