![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Виконавчий директор Житомирського РВ Асоціації міст України Тетяна Кухарська розповіла про заплановані на 2018 рік заходи в регіональному відділенні АМУ:– Ми продовжуємо свою діяльність в рамках Проекту USAID «ПУЛЬС». В Офісі реформ у Житомирському РВ АМУ працюють 3 консультанти: з бюджетних питань, юридичних питань та з комунікацій.
У рамках роботи з посадовими особами місцевого самоврядування заплановано провести ряд заходів:
«Ми не обмежуємося вищезазначеними заходами, тому запрошуємо усіх, кого цікавить децентралізаційна реформа, хто має питання щодо впровадження реформи звертатися до Житомирського регіонального відділення Асоціації міст України. Можна спланувати додатково виїзні консультації у громади, виступи на загальних зборах, семінарах, апаратних нарадах, сесіях і т.д. Окрім цього, є можливість щодня поспілкуватися із нашими фахівцями С.Гаращуком, А.Дяченком та С.Прокоф’євою в телефонному режимі», – зазначила Т.Кухарська.
Наші контакти:
Житомирське РВ АМУ, 10014, м.Житомир, вул.Михайлівська,10-а, офіс 3, тел./факс:(0412)223466.