![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
В інтерв’ю журналістові обласного телебачення народний депутат України Павло Дзюблик розповідає телеглядачам про роботу своїх приймалень у семи районних центрах округу. Окреслює найактуальніші питання, з якими звертаються земляки, та розповідає про шляхи їх вирішення.
Ідеться в інтерв’ю і про скандальну історію із землями запасу й резерву на Черняхівщині, які область віддала двом заїжджим фермерам.
Іде розповідь про політичну ситуацію в Україні.