![1 1](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_1.jpg)
![16 16](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![28 28](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![img_1073 img_1073](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
За перший тиждень нового року в Житомирській області знизилася захворюваність на гострі респіраторно-вірусні інфекції та грип, але епідеміологічний поріг перевищений у 8 районах області й містах Житомир та Бердичів.
Про це повідомив сайт Державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».
Перевищення епідпорогу відмічається на 10 адмінтериторіях: Коростишівському, Олевському, Новоград-Волинському, Радомишльському, Романівському, Ружинському, Черняхівському, Житомирському районах, містах Житомирі та Бердичеві.
Усього госпіталізували 503 хворих (на 21% менше, ніж за попередній тиждень), із них 75,1% – діти. Серед дітей, порівняно з попереднім тижнем, захворюваність знизилася на 44,4%. Найчастіше хворіють діти до 4 років.
Захворювання в основному були викликані грипом А – 45,4%, парагрипом – 9%, аденовірусами – 18,1% та Rs-вірусами – 27,3%).
Станом на 10.01.2017р. в області щеплено проти грипу 862 особи.