![2 2](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_2.jpg)
![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![23 23](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08218.jpg)
![dsc09628-4 dsc09628-4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc09628-4.jpg)
У неділю, 12 листопада, в смт Баранівка відбулися фінальні матчі Кубку Валерія Стародубова.
Нагадаємо, що до фінальної частини Кубку потрапили: «Аміко» (Андрушівка), «Авангард» (Новоград-Волинський) та «Граніт» (Черняхів). Здолавши чемпіона області – новоград-волинський «Авангард та андрушівське «Аміко», черняхівський «Граніт» став володарем Кубку Валерія Стародубова 2017 року.
Результати
«Граніт» (Черняхів) – «Авангард» (Новоград-Волинський) – 0:0 (пен. – 3:1)
«Аміко» (Андрушівка) – «Авангард» (Новоград-Волиський) – 0:1
«Граніт» (Черняхів) – «Аміко» (Андрушівка) – 1:0
Призери турніру
І місце – ФК «Граніт» (Черняхів)
ІІ місце – ФК «Авангард» (Новоград-Волинський)
ІІІ місце – «Аміко» (Андрушівка)
Нагородили та привітали призерів перший заступник голови Житомирської обласної федерації футболу Віктор Радушинський та голова Баранівської ОТГ Анатолій Довбиш.
http://www.zhoff.org.ua/