![4 4](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
У суботу, 14 травня, відбулися ігри першого туру Першості Житомирщини з футболу у Південній та Північіній зонах. Черняхівці вели футбольні баталії у Ємільчиному з місцевою командою. Перемогли з рахунком 3:1. Були на голову вищими від суперників.
Місцеві вболівальники захоплювалися грою черняхівців, кажучи: «Видно, що ви не перший рік на області граєте».
Два голи у ворота ємільчинців влучно надіслав Юрій Євтушок, автор ще одного голу – Сергій Кожан.
Після гри футболіст «Технічного ліцею» Дмитро Яковець розчулив і футболістів, і вболівальників: урочисто й ніжно освідчився своїй дівчині Дарині, подарувавши їй обручку.
У суботу, 21 червня, наш «Технічний ліцей» гратиме на Черняхівському стадіоні «Колос» із командою з Нової Борової «Оріон» у рамках Першості Житомирщини, а в неділю, 22 червня, там же – з командою «Сали», але вже за Кубок району. Обидва матчі розпочнуться о 17.00.
Директор ФК «Технічний ліцей» – Святослав Середюк, головний тренер – Петро Крисюк, тренер – Сергій Григорчук, капітан – Анатолій Стецюк, фінансова підтримка – народного депутата України Павла Дзюблика.
Приходьте підтримати земляків.