![27 27](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Саме так можна охарактеризувати матч, який відбувся між командою черняхівського ФК «Технічний ліцей» та футболістами –новоборівцями.
Футбольне поле села Високого, напевне, ще не бачило такого шквалу забитих голів. Їхні автори – Вадим Безверхий (3 голи), Максим Бабак (3 голи), Анатолій Стецюк (2 голи), Андрій Малашевич (1 гол).
Головний тренер ФК «Технічний ліцей» – Петро Крисюк, директор клубу – Святослав Середюк. Фінансова підтримка – народний депутат України Павло Дзюблик.