![22 22](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](http://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Шановні черняхівці, висловлюю щиру подяку всім, хто підтримав мене на виборах до Черняхівської районної ради 25 жовтня 2015 року.
Саме довіра виборців найбільшого в Черняхові виборчого округу №5 не тільки забезпечила мені проходження до складу депутатів районної ради, але й продемонструвала вашу небайдужість до нашої школи, віру у її подальший розвиток і процвітання.
Вашу довіру розглядаю як почесний обов’язок працювати ще краще на благо рідного селища, кожного з вас, підростаючого покоління юних черняхівців.
Впевнена, що і надалі ваша підтримка допоможе створити в Черняхові сучасну авторську школу, в якій буде престижно навчатися і працювати, в якій учні отримуватимуть глибокі і якісні знання, в яку із задоволенням ви приводитимете своїх дітей і внуків, яка матиме свій неповторний імідж на терені освітянських закладів району і області.
Зичу всім вам, шановні виборці, миру і злагоди, щастя у ваших родинах. Нехай здоровими і слухняними ростуть ваші діти і внуки, будуть гідними нащадками наших славних українців.
Галина Миколаївна Шлапак, директор Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, депутат Черняхівської районної ради