Голова Черняхівської РДА ігнорує жахливий стан ділянки дороги Троковичі-Некраші

Стан доріг – одна з серйозних проблем не тільки нашого району, а й чи не всієї України. І хоча останнім часом ситуація  зрушила з мертвої точки, є у нас дороги – жахливий стан яких місцеві чиновники просто ігнорують.

Cказати, що ділянка дороги Троковичі-Некраші в поганому стані – нічого не сказати. Шлях від села Троковичі до села Некраші – у вибоїнах та глибоких ямах. Ситуація не проста тут уже не перший рік… Щось подібне спостерігалося і до «життя по-новому», але останнім часом доїхати додому стало  практично неможливо. Хіба що ви власник позашляховика, танка чи коника з підводою – тоді вам не варто боятися даної дороги. Але якщо маєте менш прохідний транспорт, то вам до Некрашів – зась.

5  4
Нарікання місцевих мешканців на стан дороги вже не перший місяць ігнорує  голова Черняхівської РДА пан Ігнатенко. Посилається, як завжди, на відсутність коштів. Дійшло до того, що дорожні служби не можуть зробити хоча б ямковий ремонт.

Небайдужа до сіл Троковичі та Некраші людина, депутат Черняхівської районної ради Анатолій Мельниченко погодився прокоментувати стан нинішньої ситуації та подальше вирішення цієї проблеми: “Я не перший рік роблю все можливе, щоб даною дорогою можна було хоча б проїхати нормально. Неодноразово звертався до різних органів влади щодо капітального ремонту дороги, але поки позитивного результату добитися не вдається. Раніше вдавалося робити хоча б періодичну підсипку проблемних ділянок та профілювання, але зараз ситуація справді критична. Мені дуже прикро, що голова Черняхівської РДА вже навіть не просто ігнорує вказану проблему, а й свідомо обманює людей. Так в останній відповіді на моє звернення Павло Михайлович повідомляв, що ремонт буде проведено до кінця III кварталу 2016 року. Станом на сьогодні свою обіцянку чиновник так і не виконав, як і декілька інших своїх обіцянок.”

unt2-wow7dw

Як бачимо, за ремонт дороги керівник району не думає братися, хоча на тому шматку дороги здорова людина серед білого дня через необережність калікою може стати. Куди дивиться місцевий чиновник та чому ігнорує цю проблему? Для чого або для кого його призначали на таку серйозну посаду? Яка має бути відповідальність чиновника? – питання поки залишаються відкритими.

6

Хочеться вірити, що керівництво району буде виконувати те , що обіцяє. Вірити , що “життя по-новому” буде не лише в чиновників, а й у звичайних громадян. Вірити в те, що знайдуться люди, які зможуть в найближчий час допомогти ліквідувати ямковість дороги Троковичі-Некраші, а в перспективі домогтися її капітального ремонту.

Андрій Кузьменко

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

3 коментарі to “Голова Черняхівської РДА ігнорує жахливий стан ділянки дороги Троковичі-Некраші”

  • Katya says:

    Не делайте антирекламу.Это уже не актуальный способ.

  • Мічеславівна says:

    Не може цього бути. Павло Михайлович не такий, він і нам дорогу зробив, за що ми його дякуємо

  • Мельниченко Анатолій says:

    Запрошую всіх самим переконатися і подивитися на стан дороги у Троковичах.

Залишити коментар

Gallery
27 35 dsc02544 dsc_0869
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031